RoxanArt.sk • Kresby na produkty

CZSKEN

Kresby na produkty

Prečo na produkty niečo kresliť?

Niekto to rád strohé, niekto zaujímavé, nevšedné. A to platí aj pre produkty. Aj keď sa jedná o veci bežnej (s)potreby, všetko sa dá ozvláštniť niečím vkusným, čo dokáže vyčariť úsmev na tvári a zlepšiť deň. Napríklad taký vtipný hrnček, z ktorého usrkávate svoj ranný doping.

Čo všetko sa dá skrášliť?

Typicky sú to textílie, z ktorých sa potom ušije zaujímavé tričko, ponožky, spodná bielizeň, pyžamo, vankúš, deka, taška, detské oblečenie… Ale aj produkty, ktoré máme denne v ruke, ako napríklad hrnček, kryt na mobil, zošit, kalendár, baliaci papier… A kľudne i originálna tapeta, ktorá z vašej steny vytvorí umelecké dielo.

Máte vlastný nápad?

Víri vám v hlave nápad na dizajn a neúprosne chce ísť von? Poďme ho spoločne priviesť k životu. Hľadáte jedinečný darček pre svojich zamestnancov alebo chcete s kolegami urobiť radosť šéfovi? Vytvorím pre vás originálnu ilustráciu, ktorá vystihne vaše prianie, ducha firmy, člena rodiny, školskú triedu, partiu kamarátov… Nič nie je nemožné.


Potlač na tubusy Mixit

Digitálne kresby v dvoch vizuálnych prevedeniach na tubusy pre spoločnosť Mixit, ktorá predáva müsli, kaše, ovocie, oriešky, čokolády a iné dobroty.

Etikety na džemy J & M

Ukážka z grafických materiálov pre malú rodinnú manufaktúru s ručne vyrábanými džemami.

Etiketa a tubus na víno Nymph

Víno ako opojný nápoj približujúci nás aspoň malou mierou do éterického sveta zmyslov. Grafický návrh etiekty aj tubusu a ich fyzická realizácia.

Booklet

Hudobný album Grey Oceans od skupiny CocoRosie. Piesne s netypickými textami a ešte netypickejším hudobným spracovaním vytvárajú dojem svojského sveta, ktorý som sa v ilustráciách snažila vystihnúť.

Parfum Luciole Naissance

Parfum ako jemné a neurčité vyjadrenie nás samotných pomocou nekonečných prelýnajúcich sa vrstiev.

Vzory pre látky

Ilustrácie

Webdesign Kresby na produkty Reklama, bannery Pozvánky, svadby, akcie Knihy a ilustrácie Voľná tvorba
Kontakt

Kontakt

MgA. Roxana Rojíková
E-mail: info@roxanart.sk
Telefón: +420 777 878 617
IČ: 10755535